Účetní audit (Due Diligence)
před koupí firmy

Je dosavadní účetnictví v pořádku? Účetní je ve firmě léta, dělá to správně?

Dejte nám jediný den, zjistíme to. Získáte nezávislou a zkušenou účetní, která zkontroluje účetní postupy, sklad, výrobu. Dáme vám jistotu a odhalíme všechny chyby. Připomínáme, že se nejedná o znalecké posouzení.

Výsledkem je zpráva z auditu, cena činí 10 000 Kč.

Potřebujete audit?

Napište nám

Reference

Společnost JK EDIT, s.r.o. nám již několik let zajišťuje kompletní účetní a ekonomický servis, vedení účetnictví, personální a mzdové agendy již několik roků.

Naše společnost PEKAT s.r.o. během své činnosti uzavřela smlouva s několika investory a jedním VC fondem. To zvýšilo nároky jak na preciznost účetnictví, tak i na reporting. JK EDIT převzal agendu komunikace účetních informací s investory včetně pravidelné přípravy podkladových dokumentů pro reporting. Lidé z JK EDIT byli schopní vyhovět i našim nestandardním procesním požadavkům.

V březnu 2022 koupila naši firmu italská společnost kótovaná na burze. Prodeji předcházel několik měsíců dlouhý audit, který prováděly dvě z firem velké čtyřky.
Due diligence obsahovalo mimo jiné i kontrolu účetnictví a daní. Vzhledem k hektičnosti procesu a pevně stanovenému časovému limitu, jsme vyžadovali od JK Edit přímou spolupráci s auditory a velmi promptní jednání. Komunikaci zajišťovala za JK EDIT hlavní účetní ve spolupráci s dalšími kolegyněmi v týmu. I přes komplikovanost procesu, se nakonec podařilo due diligence kompletně stihnout v termínu, čehož si velmi ceníme.


Rád bych poděkoval JK EDIT za spolupráci – nejen při procesu prodeje, ale i za zajišťování agendy s investory a VC fondem.

Petr Šmíd
zakladatel PEKAT VISION a PEKAT s.r.o.

Audit účetní závěrky:
Vaše pojistka pro klidné spaní

Představte si, že odesíláte účetní závěrku a jste si jistí, že je 100% v pořádku.

Zažijte ten pocit klidu. Na auditech spolupracujeme s kolegy z firmy 22HLAV. Pečlivě projdeme závěrku, zkontrolujeme vaše účetní postupy a odhalíme chyby a neefektivnost.

A vy můžete v klidu spát.

Potřebujete audit?

Kontaktujte nás

Zanechte nám kontakt
Ozveme se vám do 24 hodin

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.

Prosíme doplňte Vaše jméno a příjmení
Prosíme doplňte Vaši kontaktní e-mailovou adresu
Prosíme doplňte Vaše kontaktní telefonní číslo
Prosíme napište text zprávy.
Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů