Samostatná/ý účetní - možnost Home office

Do úspěšné daňové a účetní kanceláře v centru Brna hledáme kolegy/kolegyně na pozici Samostatný/á účetní. Všeobecný/á účetní, který/á má prokazatelné zkušenosti v oboru, účetnictví ho/ji baví, je spolehlivý/á a zodpovědný/á a zapadne k nám do týmu. Má minimálně 5 let praxi s kompletním vedením účetnictví (DPH, přijaté a vydané doklady, banky a pokladny, závěrkové operace apod.).

Mzdová účetní

Do úspěšné daňové a účetní kanceláře v centru Brna hledáme kolegy/ kolegyně na pozici Mzdová účetní.

Obchodník – externí forma spolupráce na IČO

Jsme účetní a daňová kancelář JK EDIT, s.r.o., která našim klientům pomáhá mít finance a daňové povinnosti pod kontrolou a v souladu se zákony. Mezi naše klienty patří menší i střední společnosti s obratem stovek milionů. Jsme tým zkušených účetních, které si neváhají navzájem pomáhat. Protože se naší kanceláři daří, potřebujeme do týmu další posily.

Jste duší obchodník, ale zároveň rozumíte ekonomice a účetnictví? Možná jste dělal/dělala účetnictví, ale nejvíc Vám jde obchod. A chcete tyto vlastnosti skloubit? Baví Vás aktivně oslovovat potenciální klienty, rádi cestujete? Pojďte k nám, protože právě Vás hledáme.

Interim hlavní účetní

Pro úspěšnou účetní a daňovou kancelář v centru Brna hledáme kolegu či kolegyni na pozici Interim hlavní účetní / Spolupráce na IČO.

Zanechte nám kontakt
Ozveme se vám do 24 hodin

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.

Prosíme doplňte Vaše jméno a příjmení
Prosíme doplňte Vaši kontaktní e-mailovou adresu
Prosíme doplňte Vaše kontaktní telefonní číslo
Prosíme napište text zprávy.
Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů