Headline: Vstupní analýza jako geniální nástroj

Jak ve firmě odhalit, kde je zakopaný pes? Proč některé procesy nefungují nebo trvají příliš dlouho? Na to a mnoho dalších zádrhelů, se kterými se firmy potkávají, si majitelé a ředitelé firem zvou právě nás. Pokud máte jakýkoliv problém v oblasti účetnictví a nevíte si rady, ozvěte se nám. Uděláme pro vás vstupní analýzu a sami se budete divit, co bude jejím výstupem.

Jak se vybírá účetní

Jaký je rozdíl, pokud je účetní zaměstnaná ve firmě, když je OSVČ a pokud je součástí týmu v účetní firmě? Jaká jsou kritéria pro pozvání nové potenciální účetní na pohovor? Firma JK EDIT hledá aktuálně nové účetní. Pokud chcete změnu, tento podcast je právě pro vás.

Příběh z praxe

V další epizodě našeho podcastu se jednatelka firmy JK EDIT rozpovídala o příběhu jednoho svého klienta. Jak začínala jejich spolupráce? Co když máte problém se svou účetní a je čas na změnu - Julie Kamanová se s vámi podělí o její postřehy a rady, pokud chcete změnit účetní.

5 přínosů účetní firmy

Proč mít externí účetní firmu. To je téma dnešního podcastu. Budeme se bavit o přínosech účetních firem, v čem je výhoda mít účetní firmu pro svoji společnost a v čem vám konkrétně JK EDIT může pomoc.
Takže se pohodlně usaďte a přejeme vám příjemný poslech.

Poslední kapka pro změnu účetní

Poslední kapka pro změnu účetní!, aneb 5 kroků, jak toho dosáhnout
Kdy je poslední kapka toho, že se rozhodnete pro změnu účetní?
Julie Kamanová se rozpovídala o svých vlastních zkušenostech s firmami, které chtěly změnu. Jak probíhala komunikace s účetní? Kdy je vhodná doba svou účetní vyměnit, pokud s ní nejste spokojeni?
To a mnohem více se dozvíte v dnešní krátké epizodě. Tak se pohodlně usaďte a jdeme na to!

Host: Julie Kamanová z JK Edit by RealBOYZ

Host: Julie Kamanová z JK Edit by RealBOYZ

První odpolední klub BforB Brno - Rozhovor s Julií Kamanovou

 
Rozhovor s Julií Kamanovou

Povídali jsme si s naší členkou Julie Kamanová o tom, proč podniká i co o její profesi ví jen málokdo 😎 Julie je majitelka firmy JK EDIT, s r o a naše skvělá moderátorka 👍

Zveřejnil(a) První odpolední klub BforB Brno dne Pondělí 22. listopadu 2021

Když se moc ptám, myslím to dobře

Julie Kamanová je majitelkou účetní firmy JK EDIT, která pečuje o účetnictví svých klientů už od roku 2010. Firma se věnuje účetnictví, financím, zpracováním mezd a daním. V pořadu se snažím ukázat i jinou tvář účetních, nejen jako odměřených osob. Julie je nejen podnikatelka, ale také moderátorka. Ve volném čase zpívá. Seznamte se s ženou, která je rozvážná, ale zároveň má smysl pro humor. Když se řekne účetnictví, mnoha podnikatelům se ztratí úsměv z tváře. Jak se s tím Julie a její kolegyně vypořádávají?

Julie Kamanova - Od OSVČ k řízení účetní kanceláře

Julie Kamanova - Od OSVČ k řízení účetní kanceláře

Ing. Libor Vašek, Ph.D., je uznávaným účetním expertem pro oblast IFRS a konsolidací. Působí na Fakultě financí a účetnictví VŠE jako odborný asistent. Libor natáčí podcasty o lidech v účetní profesi. Sdílí příběhy těch, kteří ovlivňují a inspirují svět účetnictví. Julie přijala pozvání a zavítala do studia v Praze. Výsledek rozhovoru, nejen o budování firmy a vybírání zaměstnanců, doporučujeme k poslechu.

Zanechte nám kontakt
Ozveme se vám do 24 hodin

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.

Prosíme doplňte Vaše jméno a příjmení
Prosíme doplňte Vaši kontaktní e-mailovou adresu
Prosíme doplňte Vaše kontaktní telefonní číslo
Prosíme napište text zprávy.
Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů