Boty Rybička

Nemáte plugin pdf, ale můžete stáhnout soubor pdf.

Zamlsej s.r.o.

Nemáte plugin pdf, ale můžete stáhnout soubor pdf.

Tomáš Vítek

Nemáte plugin pdf, ale můžete stáhnout soubor pdf.

Bohemia - SysTech group, s.r.o

Nemáte plugin pdf, ale můžete stáhnout soubor pdf.

Alcomex Spring Works, s.r.o.

Nemáte plugin pdf, ale můžete stáhnout soubor pdf.

Lasvit MB s.r.o.

Nemáte plugin pdf, ale můžete stáhnout soubor pdf.

PEKAT VISION a PEKAT s.r.o.

Společnost JK EDIT, s.r.o. nám již několik let zajišťuje kompletní účetní a ekonomický servis, vedení účetnictví, personální a mzdové agendy již několik roků.

Naše společnost PEKAT s.r.o. během své činnosti uzavřela smlouva s několika investory a jedním VC fondem. To zvýšilo nároky jak na preciznost účetnictví, tak i na reporting. JK Edit převzal agendu komunikace účetních informací s investory včetně pravidelné přípravy podkladových dokumentů pro reorting. Lidé z JK Editu byli schopní vyhovět i našim nestandardním procesním požadavkům.

V březnu 2022 koupila naši firmu italská společnost kótovaná na burze. Prodeji předcházel několik měsíců dlouhý audit, který prováděly dvě z firem velké čtyřky. Due diligence obsahovalo mimo jiné i kontrolu účetnictví a daní. Vzhledem k hektičnosti procesu a pevně stanovenému časovému limitu, jsme vyžadovali od JK Edit přímou spolupráci s auditory a velmi promptní jednání. Komunikaci zajišťovala za JK Edit hlavní účetní ve spolupráci s dalšími kolegyněmi v týmu. I přes komplikovanost procesu, se nakonec podařilo due diligence kompletně stihnout v termínu, čehož si velmi ceníme.

Rád bych poděkoval JK Edit za spolupráci – nejen při procesu prodeje, ale i za zajišťování agendy s investory a VC fondem.

Petr Šmíd
zakladatel PEKAT VISION a PEKAT s.r.o.

Bezchybné účetnictví bez připomínek

Spolupracujeme jako Brněnská realitní spol. s r.o. s JK EDIT již od roku 2019. Převzali naše účetnictví poté, co jsem dostal na firmu dobré doporučení a osobně jsem se seznámil s paní Kamanovou na akcích Business for Breakfast.

Zajišťují pro nás kompletní servis, včetně vystavování faktur, daňových přiznání, kontrolních hlášení, DPH i mezd. Velmi oceňuji také široké poradenství, které nám poskytují v rámci našich obchodních případů. Účetní jsou velmi vstřícné, proaktivní a umí vše podat tak, že to pochopím.

Největší přínos naší spolupráce spatřuji v bezchybném vedení účetnictví, v tom, že vše běží jak má, aniž bych se musel o cokoliv starat a připomínat a také v možnosti kdykoliv se na cokoliv zeptat. Velmi oceňuji také postupující elektronizaci naší spolupráce.

Firmu JK EDIT bych rozhodně doporučil ke spolupráci. Držím palce, ať se vám daří a držíte si stále tak vysoký standard jako nyní.

Mgr. Dominik Ženatý
ředitel a prokurista DOMA realitní makléři
+420 734 510 903, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Účetnictví, mzdy i daně

Se společností JK EDIT spolupracujeme více než 6 let. Účetní firma paní Kamenové nám zajišťuje veškeré účetnictví, zpracování mezd, daň. poradenství a také veškeré konzultace na témata s tímto spojenými.

S přístupem všech jsme byli vždy velmi spokojení, snaží se nám vyjít vstříc se všemi tématy. Pro JK EDIT není nikdy problém doporučit další specialisty, kteří tématům rozumí do větší hloubky.

Velkým přínosem spolupráce s JK EDIT vidíme komplexnost dodávaných služeb a vysokou flexibilitu. Účetní firmu jsme již několikrát doporučili dále a určitě ještě několikrát doporučíme.

Petra Brablecová
jednatelka a majitelka Obsahová agentura s.r.o.
+420 608 057 066

Flexibilita a vstřícnost

Se společností JK EDIT, s.r.o. spolupracujeme necelé 2 roky. O firmě jsme se dozvěděli na základě doporučení a příznivých referencí.

JK EDIT, s.r.o. nám vede účetnictví a zpracovává mzdovou agendu. Také využíváme služeb v oblasti daňového poradenství.

Oceňuji především profesionalitu a vysokou kvalitu poskytovaných služeb. Dodržování termínů, ochota, milé jednání, přesnost, smysl pro detail a schopnost pochopit a vyřešit složitější situace je pro mne znakem vysoké firemní kultury a respektu ke klientovi.

Jako člověk s praxí v oblasti financí delší než 20 let mohu služby společností JK EDIT, s.r.o. doporučit každému, kdo potřebuje, aby se o jeho účetní agendu staral profesionál.

Ing. Tomáš Jagelský
ekonomický ředitel, 4M design, s.r.o.
+420 604 230 519, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komplexní služby za fér cenu

Jsem soukromý překladatel a tlumočník a čísla a formuláře nejsou můj šálek čaje. Takže jsem tyto záležitosti s velkým ulehčením předal Julii, která se mi stará o účetnictví i daně, a já se můžu s klidem věnovat své práci.

S Julií spolupracuji už víc než 15 let. Nejdřív se mnou spolupracovala jako samostatná účetní, po vzniku firmy JK EDIT jsem přirozeně přešel pod její křídla. Julie má ke svým klientům profesionální, a přitom vysoce lidský a individuální přístup. Žádná firma pro ni není příliš malá nebo nezajímavá a žádné problémy např. fakturace se zahraničím nejsou neřešitelné.

Vyhovuje mi také to, že převzala jednání s úřady, přehledně a srozumitelně mi poradila s nastavením placení zdravotního a sociálního pojištění, připomíná termíny placení daní atd. Prostě komplexní služby za nepřemrštěné ceny. Julii jsem během let také doporučil několika svým přátelům, a pokud vím, všichni už u ní spokojeně zůstali.

Ing. Jaroslav Šmerda
soukromý překladatel a tlumočník
+420 608 620 750

Díky týmu jk edit můžu klidně spát

Se společností JK EDIT a její majitelkou Julií spolupracuji od roku 2012. Firma se za tu dobu výrazně rozrostla, oceňuji však, že si dokázala udržet kvalitu poskytovaných služeb a také lidský přístup majitelky a zaměstnanců.

Účetnictví nerozumím a ani rozumět nechci. Navíc (bohužel) patřím ke klientům, kteří stále na něco zapomínají. Je tedy pro mě důležité, že jsem o všem vždy včas informován a veškerá jednání a podání na úřadech provádí za mě.

Jsem velmi rád, že díky týmu JK EDIT mohu klidně spát a mohu jejich práci doporučit i ostatním.

Ing. Michal Baumann,
majitel Baumistav s.r.o.
+420 776 133 355, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Flexibilita a vstřícnost

Jsme klientem JK EDIT od 1. 1. 2020. Na JK EDIT jsme dostal tip jako na dynamicky se rozvíjející společnost s individuálním přístupem ke klientovi. Od prvního setkání s paní jednatelkou jsme věděl, že jsem v dobrých rukou a postupně jsem přešel se všemi podnikatelskými aktivitami pod křídla JK EDIT.

V současné době pro mě jako OSVČ i obě moje společnosti zajišťuje veškeré účetní služby od vedení účetnictví a personalistky až po měsíční a roční daňové uzávěrky.

Na naší spolupráci si velmi cením flexibility a vždy vstřícného přístupu, ať již se vyskytne jakýkoliv problém nebo příležitost pro úspory nebo rozvoj (zastupování u správců daně, dotace a podpory firem v souvislosti s Covid-19, dotace a bonusy na zaměstnance aj.).

Ing. Michal Hanák
jednatel Gevatan s.r.o. a FIMCOOK s.r.o.,
+420 604 653 246

Abyste se mohli soustředit na svou činnost

K mému překvapení se počátek naší spolupráce datuje k říjnu 2014! Na Ing. Kamanovou jsem dostal doporučení od naší bývalé zaměstnankyně a poradila mi velmi dobře!

Vlastním dvě firmy a pro obě JK EDIT zajišťuje účetní, personální i daňovou agendu. A protože čerpáme i příspěvky z ÚP či dotace, zajišťují nám i kompletní vyřizování naší komunikace s potřebnými úřady či organizacemi. Naše dlouhodobá spolupráce se opírá o profesionální přístup v odborných věcech a o „lidskou“ komunikaci o nich.

Protože celé účetnictví a vše s tím spojené beru jako nutné zlo k podnikání a nebaví mě, velmi mi vyhovuje, že to naší účetní firmu baví a dohání mě k tomu, aby vše bylo v pořádku, v termínech a nic jsme neopomenuli.

A díky tomu, že rychle pochopili moji nechuť k této oblasti, se mnou komunikují krátce, věcně, neústupně a mají se mnou trpělivost. A kupodivu i občas smysl pro humor, který někdy činí řeč čísel snesitelnější.

Domnívám se, že popsaná spolupráce musí vyhovovat všem firmám, které se chtějí soustředit na jejich hlavní činnost a že jí není třeba ani doporučovat.

Ing. Antonín Nekvinda
jednatel, Anpora, s.r.o., Anpora services, s.r.o.
+420 603 558 260

Spoleh v každé situaci

Klientem společnosti JK EDIT jsme od roku 2019. Tato spolupráce je pro nás velkým přínosem, a to jak po profesní, tak po lidské stránce.

Velmi oceňujeme, že se na JK EDIT můžeme v každé situaci spolehnout – ať už jde o zpracování finančního plánu pro investory, nestandardní přání na elektronické předávání dokladů nebo třeba odevzdávání kontrolního hlášení a spoustu dalších úkolů. Naše požadavky mohou být prakticky jakékoliv, vždy nám paní majitelka a její tým vyjdou vstříc. Vedle profesionality je přitom pro všechny samozřejmostí také osobní, lidský přístup a trpělivost.

Petr Šmíd,
CEO Pekat Vision
+420 603 598 787, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Špičková účetní kancelář

Se společností JK EDIT spolupracuji od roku 2019. Pomáhají mi s vedením účetnictví a DPH. Velmi oceňuji profesionální a zároveň přívětivý přístup majitelky i jejích kolegyň. Komunikace probíhá na jedničku. Vždy mám vše včas a správně nachystané.

Pokud potřebuji nějakou účetní situaci vysvětlit nebo s něčím poradit, vždy jsou velice ochotné a příjemné. Takto si představuji špičkovou účetní kancelář. Společnost JK EDIT rozhodně doporučuji dál.

Mgr. Lucie Hušková,
zakladatelka textového studia COPYBARA
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420 728 329 918

Spolehlivý partner už šest let

Klientem JK EDIT jsme od roku 2015. Jen málo společností se dokáže samo inovovat a být rok od roku lepší a lepší, tak jako JK EDIT. Se společností JK EDIT a paní Kamanovou spolupracujeme šestým rokem a za tu dobu ukázali, že jsou silným a spolehlivým partnerem.

Profesionální přístup ke klientovi se odráží i v maličkostech, které ovšem dělají onu unikátní přidanou hodnotu. Společnost JK EDIT nám dává v podnikání neocenitelnou hodnotu klidu a jistoty, která pramení z důvěry a pečlivosti celého týmu v JK EDIT. Vždy je zajištěna kontinuita a osobní přístup.

Díky chuti růst jsme si u nás ve firmě jisti, že jsme v dobrých rukách a čeká nás dlouhodobá spolupráce a rádi společnost doporučujeme dalším společnostem.

Dr. Jiří Navrátil,
jednatel a majitel TechMovin s.r.o.
tel. 775 408 567

Společnost poskytující marketingové služby

S Účetní firmou JK EDIT jsem v kontaktu od roku 2020 na doporučení mého finančního specialisty. Ten mi po zkušenostech s JK EDIT doporučil předat účetnictví právě jim, pod vedením paní Kamanové. Od roku 2021 vede JK EDIT pro naši společnost účetnictví i mzdy. Máme poprvé proaktivní účetní a plnou zastupitelnost. Přesně to jsme potřebovali. Navíc nám zkontrolovali a efektivně nastavili předávání dokladů, platby. To vše s trpělivostí a ochotou, kterou považuji za důležitou. Nastavení pořádku v účetnictví mi s JK EDIT dává jistotu pro chod firmy.

Společnost poskytující marketingové služby

Společnost v oblasti stavebnictví

Se společností JK EDIT, s.r.o. spolupracujeme necelé 2 roky. O firmě jsme se dozvěděli na základě doporučení a příznivých referencí. JK EDIT, s.r.o. nám vede účetnictví a zpracovává mzdovou agendu. Také využíváme služeb v oblasti daňového poradenství. Oceňuji především profesionalitu a vysokou kvalitu poskytovaných služeb. Dodržování termínů, ochota, milé jednání, přesnost, smysl pro detail a schopnost pochopit a vyřešit složitější situace je pro mne znakem vysoké firemní kultury a respektu ke klientovi. Jako člověk s praxí v oblasti financí delší než 20 let mohu služby společností JK EDIT, s.r.o. doporučit každému, kdo potřebuje, aby se o jeho účetní agendu staral profesionál.

Společnost v oblasti stavebnictví

Společnost poskytující služby

Se společností JK EDIT spolupracujeme více než 6 let. Účetní firma JK EDIT nám zajišťuje veškeré účetnictví, zpracování mezd, daň. poradenství a také veškeré konzultace na témata s tímto spojenými. S přístupem všech jsme byli vždy velmi spokojení, snaží se nám vyjít vstříc se všemi tématy. Pro JK EDIT není nikdy problém doporučit další specialisty, kteří tématům rozumí do větší hloubky. Velkým přínosem spolupráce s JK EDIT vidíme komplexnost dodávaných služeb a vysokou flexibilitu. Účetní firmu jsme již několikrát doporučili dále a určitě ještě několikrát doporučíme.

Společnost poskytující služby

Zanechte nám kontakt
Ozveme se vám do 24 hodin

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.

Prosíme doplňte Vaše jméno a příjmení
Prosíme doplňte Vaši kontaktní e-mailovou adresu
Prosíme doplňte Vaše kontaktní telefonní číslo
Prosíme napište text zprávy.
Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů