Nový banner účetní firmy JK EDIT: Jak jsme zářili na Kompasu

Nový banner účetní firmy JK EDIT: Jak jsme zářili na Kompasu

Dovolte mi představit nový banner účetní společnosti JK EDIT, kterým jsme se poprvé prezentovali na konferenci podnikatelů Kompas – křesťanský podnikatel, konané na Velehradě 25. května 2024. Co na něj říkáte? Líbí se vám? Věříme, že ano.


Už jste se někdy zamysleli nad tím, co dělá dobrou účetní opravdu skvělou?

Samozřejmě, účetnictví podle zákona dělají všechny účetní. Ale kde je ten rozdíl? My v JK EDIT věříme, že to, co nás odlišuje, je náš osobní přístup. A právě podle toho si nás naši klienti vybírají.


Nový banner účetní firmy JK EDIT.Není nad to, když se můžete přímo poradit s odborníky a poznat majitelku společnosti osobně, že?

 

Jak to vypadalo na konferenci?

A teď něco málo o samotné konferenci podnikatelů Kompas – křesťanský podnikatel. Konference se zúčastnilo 100 podnikatelů, jak z větších, tak menších firem. Byla to úžasná příležitost seznámit se s novými lidmi a navázat hodnotné kontakty. Jaké byly naše dojmy?

 

  • Odnášíme si mnoho nových kontaktů.
  • Navázali jsme potenciální budoucí spolupráce.
  • Přímo na stánku jsme konzultovali účetní dotazy a zajímavosti.


Konference podnikatelů Kompas – křesťanský podnikatel.
Co na náš nový banner říkáte?

 

Z čeho jsme měli největší radost?

Pomáhat s organizací a vidět úsměvy na tvářích účastníků bylo k nezaplacení. Jedním z vrcholů naší účasti bylo, že jsme pomohli mnoha lidem s jejich účetními dotazy. A co bylo ještě lepší? Viděli jsme, jak se naše rady a doporučení setkaly s okamžitým uznáním a poděkováním.

 

Přemýšlíte, jak to asi vypadalo? Přijďte se podívat na příští ročník.

 

Poradíme vám s vašimi účetními dotazy

Kompas na Velehradě nebyl jen o prezentaci našeho banneru. Byla to skvělá příležitost k navázání nových kontaktů a posílení těch stávajících. Je úžasné vidět, kolik podnikatelů sdílí stejné hodnoty a vize. 

 

Těšíme se na další ročník konference a už teď plánujeme, jak se ještě lépe představit. A co vy? Plánujete se zúčastnit? Pokud ano, přijďte se k nám podívat.

 

Ale nemusíte čekat až na příští ročník. Ráda vás uvidím a poradím s vašimi účetními dotazy už dnes. Zavolejte mi na +420 732 489 358 nebo napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a domluvme si nezávaznou schůzku.


Těším se na setkání s vámi a na nové příležitosti, které nám budoucnost přinese.

Vaše Julie Kamanová

Zanechte nám kontakt
Ozveme se vám do 24 hodin

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.

Prosíme doplňte Vaše jméno a příjmení
Prosíme doplňte Vaši kontaktní e-mailovou adresu
Prosíme doplňte Vaše kontaktní telefonní číslo
Prosíme napište text zprávy.
Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů