Abyste se mohli soustředit na svou činnost

K mému překvapení se počátek naší spolupráce datuje k říjnu 2014! Na Ing. Kamanovou jsem dostal doporučení od naší bývalé zaměstnankyně a poradila mi velmi dobře!

Vlastním dvě firmy a pro obě JK EDIT zajišťuje účetní, personální i daňovou agendu. A protože čerpáme i příspěvky z ÚP či dotace, zajišťují nám i kompletní vyřizování naší komunikace s potřebnými úřady či organizacemi. Naše dlouhodobá spolupráce se opírá o profesionální přístup v odborných věcech a o „lidskou“ komunikaci o nich.

Protože celé účetnictví a vše s tím spojené beru jako nutné zlo k podnikání a nebaví mě, velmi mi vyhovuje, že to naší účetní firmu baví a dohání mě k tomu, aby vše bylo v pořádku, v termínech a nic jsme neopomenuli.

A díky tomu, že rychle pochopili moji nechuť k této oblasti, se mnou komunikují krátce, věcně, neústupně a mají se mnou trpělivost. A kupodivu i občas smysl pro humor, který někdy činí řeč čísel snesitelnější.

Domnívám se, že popsaná spolupráce musí vyhovovat všem firmám, které se chtějí soustředit na jejich hlavní činnost a že jí není třeba ani doporučovat.

Ing. Antonín Nekvinda
jednatel, Anpora, s.r.o., Anpora services, s.r.o.
+420 603 558 260

Zanechte nám kontakt
Ozveme se vám do 24 hodin

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.

Prosíme doplňte Vaše jméno a příjmení
Prosíme doplňte Vaši kontaktní e-mailovou adresu
Prosíme doplňte Vaše kontaktní telefonní číslo
Prosíme napište text zprávy.
Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů