PEKAT VISION a PEKAT s.r.o.

Společnost JK EDIT, s.r.o. nám již několik let zajišťuje kompletní účetní a ekonomický servis, vedení účetnictví, personální a mzdové agendy již několik roků.

Naše společnost PEKAT s.r.o. během své činnosti uzavřela smlouva s několika investory a jedním VC fondem. To zvýšilo nároky jak na preciznost účetnictví, tak i na reporting. JK Edit převzal agendu komunikace účetních informací s investory včetně pravidelné přípravy podkladových dokumentů pro reorting. Lidé z JK Editu byli schopní vyhovět i našim nestandardním procesním požadavkům.

V březnu 2022 koupila naši firmu italská společnost kótovaná na burze. Prodeji předcházel několik měsíců dlouhý audit, který prováděly dvě z firem velké čtyřky. Due diligence obsahovalo mimo jiné i kontrolu účetnictví a daní. Vzhledem k hektičnosti procesu a pevně stanovenému časovému limitu, jsme vyžadovali od JK Edit přímou spolupráci s auditory a velmi promptní jednání. Komunikaci zajišťovala za JK Edit hlavní účetní ve spolupráci s dalšími kolegyněmi v týmu. I přes komplikovanost procesu, se nakonec podařilo due diligence kompletně stihnout v termínu, čehož si velmi ceníme.

Rád bych poděkoval JK Edit za spolupráci – nejen při procesu prodeje, ale i za zajišťování agendy s investory a VC fondem.

Petr Šmíd
zakladatel PEKAT VISION a PEKAT s.r.o.

Zanechte nám kontakt
Ozveme se vám do 24 hodin

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.

Prosíme doplňte Vaše jméno a příjmení
Prosíme doplňte Vaši kontaktní e-mailovou adresu
Prosíme doplňte Vaše kontaktní telefonní číslo
Prosíme napište text zprávy.
Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů