Jako zažila jsem hodně, ale toto jsem za dobu svého 20 letého podnikání ještě neslyšela.
????????
Odpovídali jsme za účetnictví klientů s celkovým obratem 3,2 miliardy korun, a to celkem v 64 firmách.
Z toho 10 firem je s obratem nad 100 mil. Kč.
U tří firem jsme provedli kompletní rekonstrukci účetnictví.
Zpracovali jsme mzdy pro 630 zaměstnanců ve 40 firmách, tj. 7,5 tis. mezd za celý rok.
Jako jedna z mála firem pracujeme na softwarech našich klientů.
Tyto softwary umíme:
Money S3, S4, Pohoda, Helios, Abra Gen, Abra Flexi, Vema, Target, QI, Premier, PAMICA, SAP
Přejít na:
Hlavní strana blogu JK EDIT Ekonomická témata
Jak moc dáváte nahlédnout svým kolegům nebo spolupracovníkům do svého soukromí?
Nebo když Vám něco je?
Má být šéf vždy tvrďák?
❓❓
Na jak dlouho můžete z firmy odjet, aby Vás firma nepotřebovala?
Umíte delegovat všechno z Vaší činnosti?
❓
Nebo se po návratu zhroutíte pod tíhou úkolů?
????
V roce 2017 jsme byli účetní kanceláří, kde se makalo. Žádné prostoje, Porady nebyly. Co bylo potřeba, jsem kolegům řekla. Nebyl čas ztrácet čas.
????
V roce 2022 také makáme. Prostoje nemáme. Ovšem, máme pravidelné měsíční strategické porady. Máme čas udělat si čas a zastavit se. Na půl dne.
Výsledek? Obrat je oproti loňsku za první pololetí téměř dvojnásobný.
Co postaví podnikatele na nohy, pokud je unavený a má toho víc, než si kdy představoval?
Výsledky za první pololetí. ????
Sčítám a vypadá to dobře.
????????
Chystala jsem se zavolat advokátce.
Je to kamarádka, odkládá mi daně.
Máme takový barter, dělám daně jejího manžela zdarma a ona mi odkládá daně. Nebo když si potřebujeme poradit, v právu nebo daních, radíme si navzájem.
Odkládá mi přiznání 10 let.
Letos je to jiné.
Letos jsme měli nejpodařenější a nejméně nákladný firemní teambulding. Že se to neslučuje, jsem si myslela dřív.
Nyní jsem delegovala všechno.
????
Moje delegování spočívalo v tom, vymyslete si co chcete, já se přidám a bude se mi líbit cokoliv vymyslíte. Je to pro nás. Ne pro veřejnost nebo prezentaci.
Víte, jaký je rozdíl mezi účetní osvč a majitelkou účetní firmy 1.7. ?
❓❓❓❓
Účetní osvč právě dodělala daně, nespala skoro týden, všechno šlo stranou, bolí ji hlava. Týden paří a je štěstím bez sebe, že to zase stihla, i když má o dvě firmy navíc. Fakturovat bude mít sílu nejdřív za měsíc.
Není lehké s ní fungovat…