Jste autoritou ve firmě?
Jak si ji budujete?
A jak se pozná, kdo je autoritou?
Výsledky roku 2025
Odpovídali jsme za účetnictví klientů s celkovým obratem 3,2 miliardy korun, a to celkem v 64 firmách.
Z toho 10 firem je s obratem nad 100 mil. Kč.
U tří firem jsme provedli kompletní rekonstrukci účetnictví.
Zpracovali jsme mzdy pro 630 zaměstnanců ve 40 firmách, tj. 7,5 tis. mezd za celý rok.
Jako jedna z mála firem pracujeme na softwarech našich klientů.
Tyto softwary umíme:
Money S3, S4, Pohoda, Helios, Abra Gen, Abra Flexi, Vema, Target, QI, Premier, PAMICA, SAP
Blog - Ekonomická témata
Přejít na:
Hlavní strana blogu JK EDIT Články Julie Kamanové
Úkol šéfa.
Není to úplně moje silná stránka.
Ale učím se to. A rychle. Protože pokud si nepohnu, zůstaneme kdesi vzadu…
Rychle rozhodnout a nést za to zodpovědnost.
Co jsem se přiučila při podání vysvětlení na policii za klienta.
aneb.. nikdy si nestěžuj a z každé situace vytěž zkušenosti.
Je rozdíl napsat, to byla smůla na klienta, a teď mě stojí další čas a peníze. A je rozdíl napsat, beru to jako velmi poučné školení.
Děláte?
Pokud toto ve firmě chybí, nebo je hodnocení jen jednou za rok, mají zaměstnanci pocit, že o ně nikdo nemá zájem, manažeři tím pádem neví ani neřeší jejich podněty a požadavky. Zaměstnanci jsou rozmrzelí.
Já ano.
Dobrovolný kurz psaní na stoji na gymnáziu se mi vyplatil mnohonásobně.
Pouze poslední horní řadu, jsem trochu flinkala, tak ji neumím tak přesně. Asi jsem nějakou hodinu vyměnila za rande.
A taky, když hrajete na klavír, to jde dobře.
Týká se vás to?
Kdy musím danit příjmy z pronájmu?
Co když jsem je nedanil už několik let zpět?
Mám investiční nemovitost, kolik bude daň?
Mám podnikání a začínám pronajímat, souvisí to nějak?
A co neřešíte, nebo nemáte čas to řešit?
Nejste spokojeni se svou externí účetní ?
